Новини

В облдержадміністрації створено робочу групу з аналізу тарифів на теплову енергію

15 квітня 2019 - 15:29

Розпорядженням голови облдержадміністрації свторено робочу групу з аналізу тарифів на теплову енергію, її виробництва, транспортування та постачання на предмет їх економічної обґрунтованості.

Таке доручення облдержадміністраціям надано відповідно до протоколу селекторної наради, яка відбулася у березні під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана стосовно вартості послуг з централізованого опалення і газопостачання для побутових споживачів.

Ним, зокрема, передбачено виокремити теплопостачальні підприємства, які мають найвищі  тарифи на послуги з централізованого опалення, та за участю регіональних відділень Держпродспоживслужби провести аналіз тарифів на предмет їх економічної обґрунтованості.

На засіданні робочої групи, яке відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова, обговорювалося питання забезпечення виконання завдання Кабінету Міністрів України щодо проведення аналізу тарифів на послуги з централізованого теплопостачання для теплопостачальних підприємств, які мають найвищі тарифи. У Запорізькій області це стосується: ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж», КП «Токмак теплоенергія» Токмацької міської ради, орендного виробничого управління житлово-комунального господарства (м. Вільнянськ).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також