Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Світовий банк допомагає ветеранам АТО та переселенцям знайти роботу

19 квітня 2019 - 15:00

За фінансової підтримки Світового банку, відповідно до угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, облдержадміністрацією та аналітичним центром «СВ-Платформа» у Запорізькій області реалізується проект «Подолання наслідків конфлікту».

Його мета – допомогти реалізувати себе, знайти роботу нашим землякам, які потрапили у важкі життєві обставини, вимушеним переселенцям з Донбасу та Криму, ветеранам російсько-української війни, людям з особливими потребами, матерям із маленькими дітьми та молоді.

За словами тренера та громадської активістки Тетяни Сидоренко, проект складається з кількох модулів. Під час одноденних майстер-класів слухачі дізнаються про розвиток професійної кар’єри, особливості сучасного ринку праці, джерела пошуку вакансій, навчаються складати резюме та презентувати себе потенційному роботодавцю.

Для тих, хто хоче відкрити власну справу, проводяться п’ятиденні бізнес-тренінги. Програма надає теоретичні та практичні знання з фінансового планування, основ маркетингу, стратегії продаж, юридичного захисту тощо. Також можна безкоштовно пройти тримісячні професійні курси для отримання нової професії або підвищення кваліфікації у навчальних закладах за вибором учасників.

Заходи проекту триватимуть у Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Токмаку та Енергодарі до середини травня.

Зареєструватися для участі можна написавши пошту platformsv@gmail.com

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Сім’я – коріння нашої сили»: в Запоріжжі організували родинне свято

«Найголовніше – бачити своїх дітей щасливими», – багатодітна мама Юлія Біли

Понад 57 тисяч споживачів – знову зі світлом

3700 схвалених заявок: як у Запорізькій області працює державна програма житлових ваучерів

ПРЯМА ЛІНІЯ із Гнатюком Михайлом Васильовичем

«Діалог влади та бізнесу»: приватизація під час війни – від викликів до можливостей

Справжня сила – коли йдеш пліч-о-пліч: у Запоріжжі до Міжнародного дня сім’ї організували спортивно-розважальну програму для родин

Сім’я для кожної дитини: як в Запорізькій області розбудовують систему підтримки батьківства

Перемога життя: з початку року в Запорізькій області народилися 825 дітей

Упродовж доби окупанти завдали 772 удари по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.05.2026

Евакуація під атакою дронів: військові та поліцейські евакуювали двох останніх жителів села у прифронтовій громаді