Новини

Костянтин Бриль: «Другий тур виборів Президента України має пройти без порушень і на законних підставах»

21 квітня 2019 - 12:32

Сьогодні проходить другий тур виборів Президента України. За даними Центральної виборчої комісії, всього по Україні взяти участь у виборах можуть 30 мільйонів 311 тисяч 505 осіб. У виборчий бюлетень включено два кандидати, які за підсумками першого туру виборів 31 березня отримали найбільшу кількість голосів.

Власне у Запорізькій області створено 9 одномандатних виборчих  округів і 1 126 дільничних виборчих комісій, з яких: 1057 звичайних, 65 спеціальних, розташованих у спеціальних установах і медичних закладах та 4 спеціальних на тимчасовій основі. Загальна кількість отриманих бюлетенів складає 1 389 424.

Аби віддати свій голос, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль завітав на виборчу дільницю №230999.

 - Другий тур виборів Президента України має пройти без порушень і на законних підставах. Нині у Запорізькій області усі 1126 виборчих дільниць відкрилися вчасно та розпочали свою роботу о 8 годині ранку. Безпеку та порядок забезпечують правоохоронні органи. Також хочу привітати запоріжців із великим церковним святом. Вірю - у нас все буде гаразд, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також