Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька молодь налагоджує міжгалузеве співробітництво

23 квітня 2019 - 09:30

За ініціативи Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та молодіжних консультативно-дорадчих органів молодіжні лідери Запорізької області з робочою поїздкою відвідали м. Київ. До делегації увійшли представники об’єднаних територіальних громад, Запорізької обласної студентської ради, обласної ради трудової молоді.

Протягом кількох днів запорізька молодь знайомилася з роботою Кабінету Міністрів України, зокрема здійснила ознайомлювальну екскурсію будинком Уряду України, поспілкувалася із заступником Міністра молоді та спорту України Миколою Даневичем, який розповів про актуальні молодіжні проекти, програми міжнародних обмінів.

Зі свого боку, запоріжці розповіли, що реалізація державної молодіжної політики в Запорізькій області здійснюється в рамках двох обласних цільових програм: «Молодь Запорізького краю на 2017-2021 роки» та «Національно-патріотичне виховання молоді на 2017-2021 роки». У профільному Міністерстві відзначили  особливу активність національно-патріотичного виховання.

Одним з етапів подорожі була зустріч з представниками Національної молодіжної ради України, де, окрім знайомства з органом, його проектами, було розглянуто низку питань, які передбачають посилення міжгалузевого співробітництва на всіх рівнях прийняття рішень, синергію і взаємодоповнюваність між молодими людьми, органами місцевого самоврядування, органами виконавчої та державної влади, які задіяні в реалізації стратегії розвитку молодіжної політики-2030.

Делегація також побувала в  Пластовому вишкільному центрі в м. Буча, який є важливим місцем для Пласту, що дає новий поштовх  розвитку волонтерства й об`єднання молоді. Великий лекторій з книгами пластової тематики, тренажерний зал, зони для відпочинку, міні-хостел для пластунів, котрі приїжджають з інших міст – все поєднує  двоповерхова будівля, якою провів екскурсію наш земляк, а тепер директор закладу Ярослав Храпський. На території центру облаштовані зони для активного відпочинку й таборування, мотузковий парк, місце для ватри. Пластуни та учнівська молодь міста проводять у центрі різні тренувальні збори, змагання, підготовку до мандрівок, підготовку до таборового літа, що значно сприяє залученню молоді до національно-патріотичного руху.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

МОН запускає проєкт «КРОК» для підтримки дітей із порушеннями розвитку

Уряд визначив механізм віднесення земель до зон ризикованого землеробства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних