Новини

Костянтин Бриль провів зустріч з делегацією Посольства Республіки Корея в Україні

23 квітня 2019 - 16:11

Вітаючи гостей, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль підкреслив, що це вже не перша зустріч з корейською делегацією, і Запорізька область зацікавлена в тому, щоб розширити подальшу співпрацю.

- Впевнений, що незалежно від персоналій  робота має бути якісною і українська сторона зацікавлена у подальшій співпраці. Запорізький регіон цікавить усе, що пов’язано з сільгоспвиробництвом. Адже наша область є не тільки промисловою, а й аграрною, і розвиток цього напрямку дуже важливий для нас. Відповідно влада регіону приділяє чималу увагу і надає підтримку фермерам різних рівнів, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Корея в Україні Янг-Гу Лі подякував за співпрацю представникам влади області у зв’язку із завершенням дипломатичної місії в Україні. Він зазначив, що за весь час співпраці представники делегації побачили перспективу та конкретні результати співробітництва  України та Кореї. Зокрема, йдеться про «розумне» фермерство та діяльність корейської компанії  LS Mtron у Запорізькій області. Ця компанія є ексклюзивним постачальником тракторної техніки за урядовою програмою розвитку сільського господарства в Південній Кореї. Продукція компанії представлена на ринках країн США і Канади, а також в  інших розвинених країнах Європи й Азії. У лютому 2019 року Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ), що входить у корпорацію «УкрАВТО», також почав випуск пробної партії тракторів LS Mtron для освоєння процесу виробництва і подальшого вивчення попиту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також