"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Високе покликання – вчитель

1 жовтня 2008 - 17:51

Голова обласної державної адміністрації Олександр Старух на урочистостях з нагоди Дня працівників освіти України сердечно привітав вчительську громаду області та вручив кращим її представникам почесні нагороди – медаль «За розвиток запорізького краю» та грамоти ОДА.

Разом з очільником області педагогічних працівників вітали заступник голови обласної ради Анатолій Світлицький та Запорізький міський голова Євген Карташов.

- Освіта є одним з пріоритетів державної політики, - звернувся Олександр Старух до освітян. - Виконавча влада в регіоні докладає всіх зусиль, щоб цей пріоритет реалізовувався не на словах, а на ділі. Ми знаємо, в яких непростих умовах працюють сьогодні наші вчителі. Але попри всі негаразди ви продовжуєте нести розумне, світле, добре. Велика вам за це наша шана і повага. Бо саме ви сьогодні формуєте прийдешні покоління патріотів нашої держави.

Очільник області повідомив, що з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві та заохочення педагогічних працівників регіону до творчої результативної праці розпорядженням голови ОДА встановлено обласну педагогічну премію для вчителів у розмірі 5 тисяч гривень. Цього року такої нагороди удостоєні 32 освітян області.

Урочистості завершилися святковим концертом, який подарували вчителям учні запорізьких шкіл.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також