"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

1260 запорізьких призовників незабаром поповнять лави українського війська

2 жовтня 2008 - 14:18

Під головуванням керівника апарату-заступника голови облдержадміністрації Романа Дригинича та обласного воєнного комісара, полковника Давида Моіна відбувся інструктивно-методичний збір, присвячений підсумкам проведення призову громадян на строкову військову службу у квітні-травні 2008 року та підготовці до проведення призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді поточного року.

У зборах взяли участь заступники голів райдержадміністрацій-голови районних призовних комісій, посадові особи Запорізького облвійськкомату, військові комісари районів (міст) області, начальники управлінь (відділів) освіти та науки, заступники начальників райвідділів УМВС в Запорізькій області, провідні лікарі-спеціалісти – члени призовних комісій

- Завдання Кабінету міністрів щодо весняного призову Запорізькою областю виконано у повному обсязі, - поінформував учасників засідання полковник Давид Моін. Обласний військовий комісар подякував за успішну роботу призовним комісіям Бердянська та Бердянського району, Вільнянського, Кам'янсько-Дніпровського, Пологівського, Оріхівського, Гуляйпільского, Приазовського районів області та Комунарського району Запоріжжя. Водночас Давид Моін відзначив як вкрай незадовільну роботу призовних комісій Мелітопольського та Веселівського районів, які вже вдруге не виконують наряди з призову. Однією з причин, які заважають цьому – недостатній рівень розшуку призовників, які ухиляються від служби в армії. «В бігах» зараз знаходяться понад дві тисячі запорізьких призовників.

- Восени 2008 року лави Збройних сил України та інших військових формувань України поповнять 1260 призовників. Наша спільна задача - у повному обсязі виконати вимоги наряду, доведеного до Запорізької області, - наголосив Роман Дригинич, звертаючись до присутніх на засіданні військових та посадовців.

Нагадаємо, що осінній призов проводитиметься з 1 жовтня до 30 листопада 2008 року, відправлення молодого поповнення з обласного призовного пункту до військ відбуватиметься з 7 жовтня по 19 листопада поточного року. У Збройних силах України проходитимуть службу 1000 запорізьких призовників, ще 220 осіб – у внутрішніх військах МВС та 40 – у військових частинах ДССТ. 16 найкращих призовників поновлять лави окремого полку Президента України.

На території області службу проходитимуть 198 юнаків.

На завершення засідання виконуючому обов'язки голови Бердянської райдержадміністрації Сергію Кеді, якому присвоєно військове звання майора запасу, були вручені нові погони.

- Відтепер Сергій Іванович – старший офіцер, - привітав посадовця з присвоєнням звання Давид Моін.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також