"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Юні запорізькі легкоатлети долучилися до Всесвітнього спортивного проекту

14 травня 2019 - 12:32

Сьогодні на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» стартував фінальний тур обласного етапу Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика» серед команд вихованців шкіл-інтернатів Запорізької області.

На урочистому відкритті фінального туру привітали учасників та тренерів голова обласної ради Григорій Самардак та заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- «Козацький ліцей» − унікальний освітній заклад. Тут створено абсолютно всі умови для розвитку здібностей і розкриття талантів дітей та молоді, які отримують чудову можливість показати себе на ділі. Приємно бачити стільки юних легкоатлетів, юних спортсменів. 26 повноцінних команд – це багато, і ми пишаємося вами. Скоро у вас розпочнуться канікули, а цей обласний тур буде веселим початком. Бажаю вам гарного дня, покажіть, на що здатні, - зазначив Едуард Гугнін.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у змаганнях беруть участь 26 команд із Запоріжжя, Мелітополя, Токмака, Василівки, Бердянська, а також Великобілозерського, Новомиколаївського, Кам’янсько-Дніпровського, Вільнянського та Гуляйпільського районів. Оцінювати змагання фінального туру обласного етапу Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика» будуть компетентні судді із Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та вчителі фізичного виховання.

Важливою подією для вихованців закладу стало відкриття футбольного поля зі штучним покриттям. Як повідомили у Департаменті освіти і науки ОДА, витрати на реконструкцію елементів благоустрою  спортивного майданчика склали 1794495,39 грн., з них освітня  субвенція  з  державного бюджету - 1437022,96 грн., кошти місцевого  бюджету - 169332,43 грн., депутатського  фонду -170000,00 грн., спеціального  фонду -18140,00 грн.

Вже сьогодні о 16:30 на цьому стадіоні відбудеться відкриття  весняно-осіннього сезону спортивних ігор. На новому полі у футбольному поєдинку зійдуться  збірні команди ліцею та педагогів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Представники обласної влади залишаються на прямому зв'язку з мешканцями області

Робоча група по каоліновому кар’єру напрацьовує компромісні рішення

Конкурс “Кращі інклюзивні практики України – 2021”

26 лютого – День спротиву окупації Криму та міста Севастополя

В облдержадміністрації обговорили питання будівництва Запорізьких мостів під час навігації

Влада і медики обговорили актуальні питання розвитку трансплантації у Запорізькій області

Обласна студентська рада обрала нового лідера

Звернення Президента України з нагоди Дня спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя

До уваги журналістів!

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано 1 333 844 підтверджені випадки COVID-19

Обласна влада взяла під особистий контроль відновлення водопостачання у Запорізькому районі