Новини

Юні запорізькі легкоатлети долучилися до Всесвітнього спортивного проекту

14 травня 2019 - 12:32

Сьогодні на базі Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» стартував фінальний тур обласного етапу Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика» серед команд вихованців шкіл-інтернатів Запорізької області.

На урочистому відкритті фінального туру привітали учасників та тренерів голова обласної ради Григорій Самардак та заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

- «Козацький ліцей» − унікальний освітній заклад. Тут створено абсолютно всі умови для розвитку здібностей і розкриття талантів дітей та молоді, які отримують чудову можливість показати себе на ділі. Приємно бачити стільки юних легкоатлетів, юних спортсменів. 26 повноцінних команд – це багато, і ми пишаємося вами. Скоро у вас розпочнуться канікули, а цей обласний тур буде веселим початком. Бажаю вам гарного дня, покажіть, на що здатні, - зазначив Едуард Гугнін.

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у змаганнях беруть участь 26 команд із Запоріжжя, Мелітополя, Токмака, Василівки, Бердянська, а також Великобілозерського, Новомиколаївського, Кам’янсько-Дніпровського, Вільнянського та Гуляйпільського районів. Оцінювати змагання фінального туру обласного етапу Всесвітнього навчального проекту «Дитяча легка атлетика» будуть компетентні судді із Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та вчителі фізичного виховання.

Важливою подією для вихованців закладу стало відкриття футбольного поля зі штучним покриттям. Як повідомили у Департаменті освіти і науки ОДА, витрати на реконструкцію елементів благоустрою  спортивного майданчика склали 1794495,39 грн., з них освітня  субвенція  з  державного бюджету - 1437022,96 грн., кошти місцевого  бюджету - 169332,43 грн., депутатського  фонду -170000,00 грн., спеціального  фонду -18140,00 грн.

Вже сьогодні о 16:30 на цьому стадіоні відбудеться відкриття  весняно-осіннього сезону спортивних ігор. На новому полі у футбольному поєдинку зійдуться  збірні команди ліцею та педагогів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Президента у зв’язку з подіями у Нових Санжарах

Мостам бути: оголошено переможця на відновлення будівництва запорізьких мостів

На запоріжців чекає свято баскетболу – відбірковий матч на «Євробаскет-2021»

До уваги журналістів! (ОНОВЛЕНО)

У Запорізькій області впроваджується пілотний проєкт щодо створення системи надання послуги раннього втручання

На земельних торгах планується продати права оренди на ділянки у Новомиколаївському районі

Сучасна інфраструктура для громад: у Широкому побудували футбольне поле та створили бізнес-хаб

Запорізьким підприємцям презентовано державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»

У Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Джерело творчості»

За програмою «Доступні ліки» запоріжці скористалися понад 570 тисячами рецептів

Завершується прийом заявок на регіональний конкурс «Благодійне Запоріжжя»

Ситуація у Нових Санжарах під контролем Уряду, — Олексій Гончарук