Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдяки обласній владі та Світовому банку учасники АТО та переселенці здобудуть нові спеціальності

15 травня 2019 - 10:34

Відповідно до угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України обласною державною адміністрацією та аналітичним центром «СВ-Платформа» в області відбувся черговий навчальний семінар у рамках міжнародного проекту «Подолання наслідків конфлікту». Його учасників привітали керівник проекту Валерій Кокоть та заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

За фінансової підтримки Світового банку у Запоріжжі, Мелітополі, Токмаку та Енергодарі досвідчені тренери проводять методичні зустрічі для демобілізованих учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил і членів їх родин, вимушених переселенців та інших соціально незахищених верств населення.  Наші земляки набувають навичок із пошуку роботи, самозайнятості, кар’єрного зростання та професійного розвитку.

За словами Валерія Кокотя, проект триватиме до кінця травня. Навчання у короткотермінових майстер-класах пройдуть понад 1800 наших земляків, 270 запоріжців навчаться складати бізнес-плани та просувати власну справу, а 50 курсантів будуть працювати під керівництвом досвідчених підприємців – наставників.

Крім цього, 160 найкращих учасників проекту зможуть протягом трьох місяців безкоштовно  отримати нову спеціальність, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію у навчальних закладах Запорізького регіону. Найбільшим попитом серед ветеранів війни та переселенців користуються професії зварника, машинобудівника, водія, працівників сфери послуг.

Зареєструватися для участі у заходах Проекту можна за корпоративним номером 099- 069-25-49, електронною поштою platformsv@gmail.com або за посиланням.  

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі

Графік відключень в Запоріжжі: що змінилося

Запорізька молодь зустрілася з учасниками Революції Гідності