Новини

Запоріжці відзначають День вишиванки

16 травня 2019 - 15:01

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне свято – День вишиванки. Запоріжці також масово долучилися до цього свята та вийшли сьогодні на роботу чи навчання у вишиванках. Традиційно прийшли на роботу в національному одязі працівники та керівництво  облдержадміністрації.

Традиція прикрашати одяг вишивкою в українців з'явилася кілька століть тому. І вона одразу стала національною гордістю. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно.

Вишиванка – український національний одяг, який одночасно є оберегом і символом краси, міцного здоров'я і навіть щастя. Одягаючи вишиванку, ми не лише підкреслюємо свою повагу до національної традиції, а й демонструємо єднання українців.

У Запорізькій області до Дня вишиванки приурочено низку яскравих заходів. Зокрема, сьогодні о 17.00 під патронатом Всеукраїнської громадської організації «Спас» у «Козацькому ліцеї» відбудеться фестиваль бойових мистецтв, показові виступи команд, майстер-класи, ярмарок народних майстринь, присвячені Дню вишиванки.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також