"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області розпочався ремонт стратегічно важливої дороги

17 травня 2019 - 14:15

Підприємство  «Автомагістраль-Південь» розпочало ремонт ділянки дороги Н-08 «Бориспіль-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь» поблизу міста Оріхів у Запорізькій області.

- Цей проект у нас на особливому рахунку — в нинішніх умовах автошлях до Маріуполя є своєрідною «дорогою життя». Напрямок стратегічно важливий відразу для двох сфер: економічної, оскільки веде до портів, і військової - як сполучення з тимчасово окупованими територіями. Траса Н-08 потребує термінового ремонту, особливо на кордоні з Донецькою областю, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Дорожники розпочали  середній поточний ремонт на двох ділянках: км 548+108 – км 573+089 та км 647+089 – км 667+089. Роботи зараз тривають на перших кілометрах автотраси поблизу міста Оріхів. Спеціалісти «Автомагістралі-Південь» проводять фрезерування старого асфальтобетонного покриття. На ділянці передбачена часткова заміна основи і влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону.

За кілька днів фахівці перейдуть до другої ділянки - біля смт Розівка. Там повністю розберуть дорожній одяг та замінять основу дороги. На цій ділянці буде три шари асфальтобетонної суміші — нижній, вирівнюючий і верхній.

До робіт на об'єктах залучено чотири бригади з 60 робітників і 40 одиниць дорожньо-будівельної техніки. Асфальтобетонні суміші доставлятимуться з  виробничої бази у Новополтавці в Запорізькій області, де встановлено асфальтобетонний завод потужністю 200 т АБС на годину. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19