Новини

Завершено роботи із захисту конструкцій мостового переходу через залізницю в м. Запоріжжя

24 травня 2019 - 15:23

На початку квітня поточного року підрядником було розпочато виконання аварійних робіт у межах експлуатаційного утримання на об’єкті «Шляхопровід через залізницю на автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 288+970» у м. Запоріжжя.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, наразі завершено аварійні роботи з антикорозійного захисту та посилення існуючих конструкцій шляхопроводу, що є складовою частиною міжнародної автодороги державного значення М-18. 

Ремонтні аварійні роботи з експлуатаційного утримання проводилися по правому проїзду мосту та було виконано всі заплановані аварійні заходи, а саме: влаштування антикорозійного захисту з нанесенням чорно-білої розмітки на конструкції залізобетонного бар’єрного огородження шляхопроводу; влаштування конструкцій деформаційних швів на ділянці між проїздами; влаштування антикорозійного захисту металевого перильного огородження; укріплення укосів монолітним бетоном; влаштування монолітних залізобетонних водовідвідних плит на ділянці між проїздами шляхопроводу.

Як додали у Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, роботи на об’єкті виконувала підрядна організація ТОВ «ПІВДЕНРЕМБУД».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також