Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Московці Вільнянського району радіють блакитному паливу

17 жовтня 2008 - 16:33

Заступник голови ОДА Геннадій Фукс взяв участь в урочистостях з нагоди пуску газорозподільчого пункту у селі Московка Вільнянського району.

Місцеві жителі очікували цієї події близько 20 років. Будівництво газоводу тривало лише рік. Роботи були розпочаті на замовлення управління капітального будівництва облдержадміністрації. Кошторисна вартість газоводного комплексу, який включає гілку від села Веселого до села Микільське ( 1,6 км ) та гілку від Микільського до села Московка (газопровід високого тиску – 2,3 км та газопровід середнього тиску – 1,94 км ) складає 1 млн. 275 тис. грн. Кошти надійшли із державної субвенції на соціально-економічний розвиток регіону.

Сьогодні сельчани зібрались разом і щиро дякували представникам виконавчої влади за турботу і ефективне та оперативне вирішення нагальних проблем території.

- Ми планомірно виконуємо ті зобов'язання, які влада брала на себе, – зазначив у своєму зверненні до місцевих жителів Геннадій Фукс. – Головне наше завдання сьогодні – забезпечити людям належні умови для життя. Надійне газопостачання сприятиме поступальному соціально-економічному розвитку цієї території.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також