Новини

Запорізькі фахівці вчаться застосовувати на практиці нові законодавчі норми у сфері екології

13 червня 2019 - 13:40

Триває роз’яснювальна робота для представників  підприємств, фахівців державних та комунальних установ щодо реалізації на практиці положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Нові законодавчі норми діють трохи більше року і впроваджують нову європейську модель процедури оцінки впливу на довкілля, що прийшла на зміну екологічній експертизі. Детально оцінюються можливості закону, його аспекти, всі тонкощі його запровадження на практиці для уникнення помилок у подальшому застосуванні.

Сектором поводження з відходами та охорони водних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації надається консультативно-методологічна допомога підприємствам, організаціям та установам щодо підготовки екологічної документації з метою уникнення суб’єктами господарювання зазначення недостовірних відомостей при підготовці документів у сфері поводження з відходами (щочетверга о 8.30-12.00), у сфері раціонального використання водних ресурсів (щовівторка о 8.30-12.00).

У Центрі надання адміністративних послуг щопонеділка, з 8:30 до 12:00, спеціалістами відділу дозвільної діяльності управління дозвільної діяльності, оцінки впливу на довкілля та моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації проводяться консультації з метою усунення суперечливих питань, що виникають під час розгляду пакетів документів для отримання адміністративних послуг з видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

На консультаціях  розглядається в середньому близько 10 пакетів документів, що надійшли на розгляд від різних суб’єктів господарської діяльності. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також