Новини

На Токмаччинні визначено кращих гросмейстерів області

14 червня 2019 - 11:03

У місті Токмак відбулась обласна спартакіада з шахів серед збірних команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

Організаторами змагань виступили обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 13 команд Запорізької області: з міст Запоріжжя, Мелітополь, Токмак, Енергодар та Бердянськ; із Василівського, Запорізького, Пологівського, Михайлівського районів та команди з Якимівської, Гуляйпільської, Кам’янсько-Дніпровської і Водянської об’єднаних територіальних громад.

Команди змагалися за швейцарською системою. Рейтинг команд встановлювала комп’ютерна програма. Кожна команда зіграла по сім турів. Уже після перших турів лідерство захопила команда міста Мелітополя і з явним відривом стала переможцем турніру.

До останнього туру точилася запекла боротьба за ІІ та ІІІ місце. За призові місця боролися чотири команди: міст Токмака та Запоріжжя, Василівського району та Якимівської ОТГ. На фініш з однаковими здобутками, зігравши у першому турі між собою внічию, вийшли команди міст Токмака та Запоріжжя. І лише за додатковими показниками ІІ місце посіли токмачани, а запоріжці замкнули трійку призерів.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також