Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Інноваційні проекти забезпечать розвиток територій

22 жовтня 2008 - 16:35

На обласний конкурс проектів регіональної стратегії для реалізації у 2009-2010 роки подано 40 робіт, що стосуються інвестиційної та інноваційної сфери, туризму та екології. Саме їх і розглянули учасники зібрання.

Зокрема, головне управління економіки розробило проект забезпечення реалізації програми підтримки місцевих товаровиробників, Токмацька райдержадміністрація – проект комплексного розвитку сільського господарства району шляхом відродження зрошувальної системи для вирощування овочів з подальшою їх переробкою на підприємстві ТОВ «Гора-Україна», благодійний фонд «Відкритий світ» розробив проект, спрямований на реалізацію пріоритетних напрямків розвитку приморських територій. Кам"янсько-Дніпровська РДА має за мету опікуватись створенням туристичного центру, який би пропагував досягнення скіфської культури.

Кожен з проектів має право, як кажуть, на життя, але комісія повинна відібрати 30 найбільш ефективних, які мають реальні часові рамки для реалізації, вирішують конкретні проблеми території і вартість яких не перевищує 2,5 млн. грн.

- Це не значить, що останні 10 будуть забуті. З часом знайдуться кошти і для них, - зазначив Олександр Сін.



Управління у справах преси та інформації

Читайте також