Новини

Про перші кроки новостворених громад дізнавались у Запоріжжі

19 червня 2019 - 08:35

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко взяла участь у семінарі на тему «Перші кроки новостворених громад», який відбувся на базі Запорізького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

У заході взяли участь представники новоутворених громад - Більмацької селищної, Розівської селищної, Новоолександровької сільської та Пологівської міської об’єднаних територіальних громад, в яких 30 червня 2019 року призначено проведення виборів.

Під час семінару були обговорені кадрові, майнові та фінансові питання, секторальні реформи, реорганізація органів місцевого самоврядування, тощо.

Поділилась досвідом і Алла Король, голова Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади, створеної в 2018 році, яка детально розповіла про шлях новоствореної громади.

- Хотілося, щоб новоутворені громади активно співпрацювали з Запорізькою обласною державною адміністрацією та Центром розвитку місцевого самоврядування, адже жодна проблема громад не залишається без нашої уваги. Ви починаєте працювати в новому форматі, ви знаходитесь на самому початку кропіткої роботи у налагоджені існування громад. Та ми намагаємось крокувати поруч із вами, супроводжувати вас у всіх суперечливих питаннях та прислухатись до ваших потреб, - зазначила Зінаїда Бойко.                                                                                                                                

Читайте також