Новини

Бібліотеки області стають центрами активності для громад

19 червня 2019 - 12:30

На базі Токмацької центральної міської бібліотеки відбулося заняття обласної лабораторії професійної майстерності. Працівники міських і селищних бібліотек навчалися за темою «Міська бібліотека як центр активності для місцевої громади».

Як повідомили у Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, головна мета діяльності обласної лабораторії професійної майстерності – підвищити кваліфікацію працівників бібліотечних закладів.

Керівники міських бібліотек Запорізької області ділились успіхами та досягненнями, обмінювались досвідом, вчилися у колег, презентували кращі практики та ініціативи як бібліотекам бути центрами місцевої активності задля розвитку громади.

Зокрема, директор Токмацької міської централізованої бібліотечної системи Марина Таран та завідуюча Токмацькою міською дитячою бібліотекою Людмила Перепечай повідомили про інноваційні технології, що дозволяють залучити до бібліотеки нові кола читачів. Як бібліотеки залучають до співпраці творчі особистості продемонструвала юна артистка Марійка Локоткова. Вона під власний акомпанемент на гітарі виконала відомі пісні.

Під час занять відбулася презентація бібліотек Токмацької міської централізованої бібліотечної системи. Також  учасники провели знайомство у стилі улюбленого літературного героя «Брендинг та айдентика бібліотеки».

Бібліотеки Запорізької області не лише надають численні сучасні послуги, а й стають центрами культури й самоосвіти, плідно працюють у нових умовах. Так, приміром Токмацька міська централізована бібліотечна система виграла кілька грантів на загальну суму близько  1,5 млн грн, завдяки чому змогла оновити приміщення та покращити матеріальну базу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також