Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ціни на ринку ліків стабілізувалися

27 жовтня 2008 - 13:54

Держцінінспекцією в Запорізькій області перевірено ТОВ «Аптека № 418» (11 аптек), ТОВ «Аптеки Запоріжжя» (46 аптек), ПВКФ «Аек» (3 аптеки), ТОВ «Криниця», НВПП «Олекс» (15 аптек), ТОВ «Бусол» ЛТД (2 аптеки).

Порушення держдисципліни цін встановлено у ТОВ «Аптека № 418», ТОВ «Аптеки Запоріжжя» та НВПП «Олекс» на суму 2,3 тис. грн.

В порушення розпорядження голови облдержадміністрації, яким встановлено граничну торговельну надбавку на лікарські засоби та вироби медичного призначення у розмірі 25% оптової ціни виробника (митної вартості) з урахуванням отриманих знижок, роздрібні ціни формувались з застосуванням торговельних надбавок вище граничного рівня на 0,1 – 19,0%.

Основними дистриб'юторами, що забезпечують область медпрепаратами, є: ЗАТ «Альба України» (Київська область), СП «Оптіма Фарм» (м. Київ), ТОВ «БаДМ» (м.Дніпропетровськ), ТОВ «ВВС ЛТД» (Київська обл., с.Хотів), ТОВ «Фра-М» (м.Донецьк), ТОВ «Артур-К» (м. Київ).

За результатами проведеного моніторингу встановлено, що у період з 1 по 15 жовтня деякими постачальниками було підвищено ціни на 1,4 – 30%, але вже з 15 жовтня оптово-відпускні ціни повернуто до рівня діючих станом на 1 жовтня поточного року.

З урахуванням залишків лікарських засобів, що були закуплені аптеками в період підвищення оптовою ланкою оптово-відпускних цін, середній рівень роздрібних цін станом на 25 жовтня у порівнянні з 1 жовтня залишається вищим в середньому на 5%.

Враховуючи те, що більшість медпрепаратів імпортного виробництва, не виключена можливість зростання роздрібних цін при підвищенні митної вартості.
Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном