Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ціни на ринку ліків стабілізувалися

27 жовтня 2008 - 13:54

Держцінінспекцією в Запорізькій області перевірено ТОВ «Аптека № 418» (11 аптек), ТОВ «Аптеки Запоріжжя» (46 аптек), ПВКФ «Аек» (3 аптеки), ТОВ «Криниця», НВПП «Олекс» (15 аптек), ТОВ «Бусол» ЛТД (2 аптеки).

Порушення держдисципліни цін встановлено у ТОВ «Аптека № 418», ТОВ «Аптеки Запоріжжя» та НВПП «Олекс» на суму 2,3 тис. грн.

В порушення розпорядження голови облдержадміністрації, яким встановлено граничну торговельну надбавку на лікарські засоби та вироби медичного призначення у розмірі 25% оптової ціни виробника (митної вартості) з урахуванням отриманих знижок, роздрібні ціни формувались з застосуванням торговельних надбавок вище граничного рівня на 0,1 – 19,0%.

Основними дистриб'юторами, що забезпечують область медпрепаратами, є: ЗАТ «Альба України» (Київська область), СП «Оптіма Фарм» (м. Київ), ТОВ «БаДМ» (м.Дніпропетровськ), ТОВ «ВВС ЛТД» (Київська обл., с.Хотів), ТОВ «Фра-М» (м.Донецьк), ТОВ «Артур-К» (м. Київ).

За результатами проведеного моніторингу встановлено, що у період з 1 по 15 жовтня деякими постачальниками було підвищено ціни на 1,4 – 30%, але вже з 15 жовтня оптово-відпускні ціни повернуто до рівня діючих станом на 1 жовтня поточного року.

З урахуванням залишків лікарських засобів, що були закуплені аптеками в період підвищення оптовою ланкою оптово-відпускних цін, середній рівень роздрібних цін станом на 25 жовтня у порівнянні з 1 жовтня залишається вищим в середньому на 5%.

Враховуючи те, що більшість медпрепаратів імпортного виробництва, не виключена можливість зростання роздрібних цін при підвищенні митної вартості.
Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя

Відновлення територій: проєкт USAID передав громадам Запорізької області оргтехніку

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.09.2023, 576 доба

86 ударів по 22 населених пунктах – ворог продовжує бити по мирних громадах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 575-го дня війни

Володимир Зеленський зустрівся з лідерами Демократичної та Республіканської партій у Сенаті США й сенаторами