Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Центр Поліг газифіковано

27 жовтня 2008 - 16:49

688 осель в центрі Поліг відтепер мають газ. Чотири роки їх мешканці чекали цього дня. Роботи із спорудження газопроводу були розпочаті ще у 2004 році на замовлення управління капітального будівництва облдержадміністрації. Генеральним підрядником виступила організація ПП «Будтрансгаз».

У жовтні 2008 року завершено прокладку лінійної частини газопроводу, довжина якої – 2,4 кілометра, проведено її випробування на міцність та герметичність.

Щоб не пропустити хвилюючу мить пуску, люди прийшли до станції, як кажуть, всім миром. Тут їх привітали представники обласної і районної виконавчої влади, місцевого самоврядування.

Керівник регіону, запалюючи факел, побажав пологівцям, щоб тепло і затишок відтепер були в їхніх домівках постійно.

•  90% коштів, витрачених на ці роботи, надійшли з державного бюджету, який наповнюєте, зокрема, і ви, сплачуючи податки. Переконаний, що через рік – два Пологи повністю будуть газифіковані, - запевнив Олександр Старух.

Нині у Пологівському районі ведеться газифікація с. Чапаєва та будівництво газової котельні КЗ «Пологівський притулок для неповнолітніх «Світанок».

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі фахівці переймали кращі практики роботи ЦНАП на Івано-Франківщині

Повернення додому починається з ремонту: триває відновлення ще одного пошкодженого ворогом будинку

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1568-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.06.2026

Упродовж доби окупанти завдали 808 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

«Зупинись. Вшануй»: у Запоріжжі молодь долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання

У Запоріжжі триває ремонт пошкодженого будинку внаслідок ворожого обстрілу

Як знайти роботу, отримати грант і реалізувати власну ідею: у Запоріжжі відбулося засідання Обласної молодіжної ради

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

До уваги учасників дорожнього руху!

Зачепінг – небезпечна гра, яка може коштувати життя

Мінекономіки презентувало нову цифрову систему ринку праці України