Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До відома туристів!

28 жовтня 2008 - 15:34

Згідно листа Міністерства юстиції України „Щодо запровадження єдиного порядку застосування державними виконавцями деяких норм чинного законодавства” врегульовано питання обмеження виїзду за кордон осіб, які мають невиконані зобов'язання, покладені на них судовими рішеннями.

Згідно статті 6 Закону України „Про порядок виїзду з України та в'їзд в Україну громадян України” громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта або громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, зокрема, у випадках, якщо діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання – до виконання зобов'язань, або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, або він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, до виконання зобов'язань.

У зв'язку з цим державним виконавцем може запроваджуватись процедура обмеження виїзду за кордон осіб, які мають невиконані зобов'язання, покладені на них судовими рішеннями та є боржниками у виконавчому провадженні. Зокрема, таким особам у пунктах прикордонного контролю буде примусово заборонено перетинати державний кордон України. При цьому допускається вилучення їх паспортного документа.

Вказана процедура застосовується до всіх без винятку боржників, у тому числі і до тих, що відправлені у службове відрядження за межі України.

З метою уникнення прикрих ситуацій під час проходження громадянами прикордонного контролю та можливих нарікань на постачальників туристичних послуг доводимо зазначену інформацію до відома тих, що бажають здійснити туристичні поїздки за кордон та обов'язкового рекомендування громадянам пересвідчитись в органах державної виконавчої служби про відсутність невиконаних зобов'язань за судовими рішеннями.

Адреса відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Запорізькій області: 69107, м . Запоріжжя, пр. Леніна, 164.

 

 

Управління культури і туризму

Читайте також

32 переможці учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів отримали грошові сертифікати від Запорізької ОДА

«Листи до вільного Криму»: всі охочі можуть підтримати ув’язнених росією українців з Криму

З 2025 року строкову службу в Україні замінять базовою, – Запорізький обласний ТЦК та СП

Людина зникла безвісти під час воєнного стану: алгоритм дій для розшуку

Україна починає страхувати своїх інвесторів від воєнних та політичних ризиків

Запорізька область отримала допомогу від Німеччини для відновлення інфраструктури

Як бути на зв’язку під час відключень електроенергії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 379 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 826-го дня війни

Четверо людей потонули на водоймах області з початку року – рятувальники закликають відмовитися від відпочинку на воді

Обласна влада реагує на звернення громадян: «гаряча лінія» з заступницею голови Запорізької ОДА Наталією Будяк