Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До відома туристів!

28 жовтня 2008 - 15:34

Згідно листа Міністерства юстиції України „Щодо запровадження єдиного порядку застосування державними виконавцями деяких норм чинного законодавства” врегульовано питання обмеження виїзду за кордон осіб, які мають невиконані зобов'язання, покладені на них судовими рішеннями.

Згідно статті 6 Закону України „Про порядок виїзду з України та в'їзд в Україну громадян України” громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у видачі паспорта або громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, зокрема, у випадках, якщо діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання – до виконання зобов'язань, або розв'язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов'язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, або він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, до виконання зобов'язань.

У зв'язку з цим державним виконавцем може запроваджуватись процедура обмеження виїзду за кордон осіб, які мають невиконані зобов'язання, покладені на них судовими рішеннями та є боржниками у виконавчому провадженні. Зокрема, таким особам у пунктах прикордонного контролю буде примусово заборонено перетинати державний кордон України. При цьому допускається вилучення їх паспортного документа.

Вказана процедура застосовується до всіх без винятку боржників, у тому числі і до тих, що відправлені у службове відрядження за межі України.

З метою уникнення прикрих ситуацій під час проходження громадянами прикордонного контролю та можливих нарікань на постачальників туристичних послуг доводимо зазначену інформацію до відома тих, що бажають здійснити туристичні поїздки за кордон та обов'язкового рекомендування громадянам пересвідчитись в органах державної виконавчої служби про відсутність невиконаних зобов'язань за судовими рішеннями.

Адреса відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Запорізькій області: 69107, м . Запоріжжя, пр. Леніна, 164.

 

 

Управління культури і туризму

Читайте також

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 23.09.2023, 577 доба

За минулу добу ворог здійснив 86 ударів по 27 населених пунктах – внаслідок артобстрілу загинула 82-річна жителька Оріхова

СБУ повідомила про підозру ватажку «особистої армії» гауляйтера захопленої окупантами частини Запоріжжя

Відновлення територій: проєкт USAID передав громадам Запорізької області оргтехніку

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.09.2023, 576 доба

86 ударів по 22 населених пунктах – ворог продовжує бити по мирних громадах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 575-го дня війни

Володимир Зеленський зустрівся з лідерами Демократичної та Республіканської партій у Сенаті США й сенаторами