Новини

Шість запорізьких випускників склали ЗНО-2019 на 200 балів

26 червня 2019 - 09:38

Завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Наразі триває розгляд поданих апеляцій.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, за кількістю учасників ЗНО, які отримали 200 балів за виконання сертифікаційних робіт з предметів  зовнішнього незалежного оцінювання, Запорізька область, як і  торік,  має шість найуспішніших випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року.

Найбільше балів набрано учасниками ЗНО з математики (всі троє -випускники  закладів освіти м. Запоріжжя): Запорізького багатопрофільного ліцею № 62, Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум», Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива».

По одному учаснику показали найвищі результати з української мови і літератури (Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови), англійської мови (Енергодарська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2), хімії (Запорізька гімназія № 28).

Уже сьогодні, 26 червня, тестуванням з математики розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

  • оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Учасникам тестування нагадують, що під час проходження ЗНО абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також