Новини

Запорізькі селяни зацікавлені у розвитку сімейного фермерства

26 червня 2019 - 12:33

В облдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Реєстрація сімейної ферми: особливості обліку, оподаткування та регулювання трудових відносин», який провела Кооперативна академія сільськогосподарської консультаційної служби.

У семінарі взяли участь фермери, аграрії, представники сільськогосподарських кооперативів та господарств. У заході також взяв участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький.

- Стабілізація та подальший розвиток сімейних ферм та кооперативів є перспективним напрямком економічного розвитку регіону, що дає можливість створення нових робочих місць, покращення благополуччя та підняття життєвого рівня сільського населення Запорізької області. Нині в регіоні дуже багато людей мають бажання створити та розвивати сімейні ферми. Урядом передбачено 5 млрд 900 млн грн на заходи розвитку сільського господарства. Проте, щоб отримати цю державну підтримку, необхідно мати статус сімейної ферми чи сількогосподарського кооперативу. Саме тому під час семінару будуть розглянуті всі аспекти створення та розвитку сімейної ферми, - зазначив Олександр Ясинецький.

Учасники заходу обговорили правові аспекти створення сімейної ферми у сучасних умовах, державні програми підтримки фермерів та сількогосподарських кооперативів, питання податків та оформлення трудових відносин для сімейних ферм тощо.

Більш детально з програмою підтримки фермерства та сільськогосподарської кооперації та переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також