"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

З початку року запорізькі родини отримали більше 6 тисяч пакунків малюка

5 липня 2019 - 13:40

З вересня минулого року родинам, у яких народилася дитина, у пологових будинках надаються пакунки малюка. Дитина з перших днів життя отримує все необхідне незалежно від рівня матеріального забезпечення батьків.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, у 2019 році в області вже отримано 6196 пакунків для новонароджених, а від початку запровадження ініціативи – 10154.

У «пакунок малюка» входять найнеобхідніші речі для немовляти. Зокрема, пелюшки, сорочечки, шапочки, пінетки, підгузки, ковдра, матрац, термометр, соска, пляшечка, олійка та присипка. Також там містяться  друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям. Саму ж коробку з-під речей можна використовувати як люльку для малюка.

«Пакунок малюка» може отримати як мама, так і батько дитини. Він надається у пологових будинках державної та приватної форми власності. Такий пакунок також можуть отримувати батьки-усиновителі та патронатні родини. Як зазначили в Департаменті, поставки цих наборів відбуваються регулярно та напряму до пологових будинків усіх районів. Жодного разу не зареєстровано випадку, коли новонароджений не отримав «пакунок малюка» у вставлений строк.

До того, надання «пакунка малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова допомога кожній дитині, яка народилася, а також ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також