"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області відтворюють лісові угіддя

11 липня 2019 - 13:50

foto

У Запорізькій області висаджують нові лісові масиви.

Як повідомив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Селюк, навесні в області посаджено 374 га зелених насаджень із запланованих 400 га.
- План трохи не виконано - погода не дала. Здійснювалися посадки на території лісництв та лісгоспів. На осінь запланована посадка 100 гектарів за державний кошт. До висадки дерев залучали і дітей. Кожне підприємство попередньо уклало меморандум з установами освіти, - зазначив Володимир Селюк.
У 2019 року в рамках програми розвитку лісового фонду Запорізької області на період до 2022 року з екологічного фонду обласного бюджету лісогосподарським підприємствам виділено 3 млн грн.
За інформацією Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства, в цьому році заплановано створення нових масивів зелених насаджень у таких районах: Бердянському - 66 га, Приморському - 29 га, Токмацькому - 23, Кам'янсько-Дніпровському - 122 га, Більмацькому - 22 га, Гуляйпільському - 15 га, Михайлівському - 18 га, Оріхівському - 20 га, Пологівському - 45 га.

Особлива увага в Запорізькій області приділяється також профілактичним та попереджувальним заходам з охорони лісів від пожеж.

Для зниження ризику виникнення лісових пожеж лісовою охороною здійснюється цілий ряд профілактичних та попереджувальних заходів, а саме - проведення рейдів по виявленню порушників правил пожежної безпеки в лісах.  Однак найефективнішим методом боротьби зі стихією є створення мінералізованих смуг та проведення догляду за ними протягом усього пожежонебезпечного періоду.

 Так, з початку цього року державними лісогосподарськими підприємствами області вже створено 1091 кілометр нових мінералізованих смуг та проведено догляд за ними на ділянках протяжністю 3804 кілометри.

 Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства закликає громадян не бути байдужими та дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області податкові борги скорочено на 46 млн грн

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину – роз’яснення Мінекономіки

НСЗУ звітує про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж з медичною допомогою для лікарів від Словацької Республіки

У Мелітополі спеціалістами Держпродспоживслужби обстежено понад 150 пасік

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19