"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Керівництво облдержадміністрації починає перевірку об’єктів теплопостачання перед опалювальним сезоном

11 липня 2019 - 15:30

foto

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков та директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко відвідали м. Мелітополь та Якимівський район.

Під час поїздки вони відвідали об’єкти теплопостачання на територіях та ознайомилися зі станом підготовки до наступного опалювального сезону.

За результатами робочої поїздки Віктор Скобліков відзначив, що в цілому підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери  до роботи в осінньо-зимовий період проводиться  на належному рівні та відповідно до графіка Мінрегіону України.

Разом з тим, під час наради у м. Мелітополь представники облдержадміністрації висловили занепокоєння наявністю заборгованості за спожитий природний газ у ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» в сумі майже 170 млн грн. У той же час дебіторська заборгованість підприємства складає лише 40 млн грн. У свою чергу керівництво міста та новоствореного підприємства ТОВ «Тепло-Мелітополь» запевнили, що це не перешкодить підготовці до початку та сталому проходженню опалювального сезону.

Під час наради в селищі Якимівка Віктор Скобліков звернув увагу керівництва райдержадміністрації та об’єднаних територіальних  громад району на необхідність своєчасного створення достатніх запасів вугілля на місцевих котельнях. Окремо розглядалося питання опалення окремих житлових багатоквартирних будинків у районному центрі.

Обговорювалось також питання необхідності приведення діючих тарифів ТОВ «Якимжилсервіс» з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня.  На порядку денному також стоїть необхідність  розробки проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт, реконструкцію об’єктів водопостачання та водовідведення. Адже на сьогодні в Якимівському районі 39%  водопровідних мереж у  ветхому та аварійному стані.

Керівникам підприємств, що надають житлово-комунальні послуги, рекомендовано своєчасно оплачувати рахунки за спожиту електроенергію.

За результатами проведених нарад керівництву міста Мелітополь, райдержадміністрації та місцевих громад Якимівського району були надані відповідні рекомендації та доручення.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запорізькій області податкові борги скорочено на 46 млн грн

Мораторій на перевірки бізнесу під час карантину – роз’яснення Мінекономіки

НСЗУ звітує про виплати за лікування пацієнтів із COVID-19

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж з медичною допомогою для лікарів від Словацької Республіки

У Мелітополі спеціалістами Держпродспоживслужби обстежено понад 150 пасік

На річках області закінчилась нерестова заборона

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19