Новини

Рятувальники перевіряють стан пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

16 липня 2019 - 10:45

За тиждень, 21 липня, в країні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Для того, щоб забезпечити належний рівень безпеки виборців, інспектори Державної служби з надзвичайних ситуацій проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях розташування виборчих дільниць.

Відповідальність за забезпечення заходів пожежної та техногенної безпеки, утримання засобів протипожежної автоматики, засобів гасіння пожеж та протипожежного інвентарю покладається на керівників установ, організацій, де розміщується виборча дільниця, а також  голів виборчих дільниць.

Саме відповідальні особи зобов’язані розробити та узгодити з місцевими органами ДСНС план евакуації людей у випадку пожежі і провести навчання персоналу.

Рятувальники нагадують, що на виборчій дільниці забороняється застосовувати не сертифіковані електронагрівальні прилади, самовільно влаштовувати додаткові електромережі, палити поза спеціально відведеними для цього місцями, зачиняти наглухо двері та шляхи евакуації під час проведення виборів.

При виявленні загоряння потрібно негайно повідомити пожежно-рятувальній службі за телефоном 101. По можливості необхідно вжити заходів з евакуації людей, гасіння пожежі та повідомити про пожежу відповідальній компетентній особі.

Якщо ви виявили на ділянці підозрілий предмет - не торкайтеся і не пересувайте його; не заливайте, не засипайте чи накривайте його; не спрямовуйте на нього світловий, звуковий чи механічний вплив; не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними геофонами тощо.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Про КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради

До уваги громадян України, які планують здійснити поїздку до Китаю або вже перебувають на території цієї країни

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

Брифінг першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут