Новини

Запорізькі металурги продовжують приймати вітання з професійним святом

19 липня 2019 - 15:54

У палаці спорту «Дніпроспецсталь» відбулось урочисте святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, який в Україні відзначається щорічно у третю неділю липня. Привітав металургів зі святом заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

- Запорізька область традиційно відзначає День металургів та працівників гірничодобувної промисловості з розмахом і не один день. Тільки вчора, вітаючи ваших колег на обласних зборах, я говорив, що День металургів вже давно перестав бути суто професійним святом, це свято всього Запорізького краю. ПрАТ «Дніпроспецсталь» - ключовий виробник сортової нержавіючої сталі на ринках СНД, а в Україні - беззаперечний лідер у цьому сегменті. В цьому році підприємству виповнюється 87 років. За ці роки, якщо продивлятися історію підприємства, освоєно понад 25 технологій виплавки різних металів та поєднань. Підприємству є чим пишатися, але, безумовно, найбільше його багатство - це трудовий колектив, який нараховує понад 5 тисяч працівників. У цей святковий день вітаємо всіх працівників ПрАТ «Дніпроспецсталь» зі святом. Дякую вам за високий професіоналізм, наполегливість і старання, за відданість улюбленій справі і рідному підприємству, - зазначив у вітальному слові Андрій Антонов.

Почесні грамоти облдержадміністрації отримали: завантажувач термічних печей калібрувального цеху Роман Токмачов, заступник начальника цеху з обладнання КПЦ Євген Фурсов, нагрівальник металу ковальського цеху Павло Каленюк.

Для всіх присутніх свято завершилося святковим концертом.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також