Новини

Запоріжжя готується приймати кваліфікаційні матчі молодіжного чемпіонату Європи з футболу

14 серпня 2019 - 14:05

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна у приміщенні пресцентру стадіону «Славутич-Арена» відбулася нарада, присвячена майбутньому проведенню кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи – 2021 з футболу серед молодіжних команд (U-21) Україна-Фінляндія та Україна-Мальта. У заході взяли участь президент Запорізької обласної федерації футболу Віктор Межейко, представники влади області й міста, правоохоронних органів та ГУ ДСНС.

 Загалом у Запоріжжі проведуть два кваліфікаційні матчі молодіжного ЄВРО-2021. Перший − Україна-Фінляндія − заплановано на 6 вересня, другий − Україна-Мальта − на 10 вересня 2019 р. 

Учасники наради розглянули питання організації та проведення спортивних заходів високого рівня. За результатами обговорення Едуард Гугнін надав доручення підготувати та забезпечити правопорядок під час тренувань команд-учасниць проведення матчу; забезпечити чергування карет швидкої допомоги під час матчів та передматчевих тренувань та біля готелів, де проживатимуть команди, а також забезпечити інформаційну підтримку та належний технічний стан на стадіоні «Славутич-Арена» для проведення матчів чемпіонату Європи-2021 з футболу серед молодіжних команд.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також