Новини

Робоча група працює над удосконаленням обласної соціальної програми «Назустріч людям»

16 серпня 2019 - 09:41

У 2019 році завершується термін реалізації обласної програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах, «Назустріч людям».

У зв’язку з цим при Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з розробки проєкту цільової обласної програми «Назустріч людям» на 2020 - 2024 роки. Програма «Назустріч людям» спрямована на підтримку найбільш незахищених верств населення.

Як наголосила директор Департаменту Світлана Абдурахманова, метою першого засідання групи є визначення концептуального підходу до розробки проєкту цільової обласної програми «Назустріч людям» на 2020-2024 роки. Важливо зазначити, що до складу робочої групи включено представників різних депутатських фракцій та представників громадських організацій.

− Доходи населення, на жаль, нині не дозволяють людям самостійно долати життєві проблеми, тому щороку зростає кількість звернень про допомогу, також з’являються нові категорії громадян, які потребують підтримки з боку влади, − відзначила Світлана Абдурахманова.

Після розгляду та обговорення проєкту обласної програми прийнято рішення стосовно його доопрацювання, а також розгляду питання щодо проведення в подальшому обласного телемарафону «Пам’ять».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також