Новини

Представники бізнесу обговорили основні положення проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2027 року

16 серпня 2019 - 13:35

Члени робочої групи «Підтримка малого та середнього підприємництва», до якої, зокрема, входять представники бізнесу, громадських об’єднань підприємців та бізнес-інкубаторів при вищих навчальних закладах, розглянули та обговорили стратегічне бачення, місію та цілі проєкту Стратегії розвитку області до 2027 року.

Захід відбувся під головуванням директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксани Матвіїшиної.

− У рамках уже підготовленого стратегічного аналізу розвитку області за останні п’ять років сильними сторонами розвитку підприємництва в Запорізькій області визначено: легкість та простота процедур започаткування бізнесу; підтримка місцевих товаровиробників; наявність інституційної підтримки бізнесу. До слабких віднесено недостатній рівень підключення бізнесу до електронних сервісів та складність доступу до земельних ресурсів. Для розвитку бізнесу визначено низку конкретних завдань, які, зокрема, відображені в цілі «Розвиток бізнес-екосистеми регіону, − підкреслила Оксана Матвіїшина.

За результатами обговорення прийнято рішення про необхідність доопрацювання стратегічної місії та бачення розвитку регіону. Насамперед, треба врахувати притаманне виключно нашій території багатовікове історико-культурне надбання та специфіку.

− Це лише проєкт цілей та завдань, тому ми очікуємо від вас пропозицій за результатами їх обговорення з бізнесом. Також просимо пройти анкетування, де кожен може висловити свою точку зору для визначення пріоритетів розвитку Запорізької області на наступні сім років,− підбила підсумки засідання Оксана Матвіїшина. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%

Запорізькі школярі змагалися за участь у фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад