Новини

З нагоди Дня незалежності запоріжці поклали квіти до погруддя Шевченка

22 серпня 2019 - 10:45

 В обласному центрі відбувся урочистий захід і покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка з нагоди Дня незалежності України та  Дня Державного прапора України. В урочистому заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко, керівництво обласної ради, міської ради, військові, активісти, учнівська молодь, громадськість.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто поліг за волю й незалежність України в різні часи; воїнів, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та загиблих у Донецькій і Луганській областях.

Перед зібранням виступили вихованці Запорозької дитячої школи мистецтв № 4 та театральної студії «Гра» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району.

Керівництво обласної державної адміністрації та обласної ради,  виконавчого комітету міської ради, районних адміністрацій, депутати обласної та міської рад, представники трудових колективів підприємств та громадських організацій поклали квіти до пам’ятника Кобзаря.

Нагадаємо, урочисте святкування 28-ї річниці  незалежності України у Запоріжжі відбудеться безпосередньо 24 серпня в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай».

Професійні та аматорські колективи підготували велику святкову програму. Обласна та міська влада запрошують на свято жителів та гостей обласного центру. Подробиці за посиланням.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також