Новини

На автобусних маршрутах Якимівського району проведено моніторинг пасажирських перевезень

22 серпня 2019 - 16:37

За ініціативи облдержадміністрації сьогодні проведено моніторинг пасажирських перевезень на приміських та міжміських автобусних маршрутах у Якимівському районі. Захід провели співробітники Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області та Управління патрульної поліції в Запорізькій області у рамках виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про впорядкування перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Запорізькій області».

У ході моніторингу було перевірено понад 30 автобусів. За результатами перевірок фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області складено 12 актів проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів автомобільним транспортом та один протокол про адміністративне правопорушення.  Співробітниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області складено дві постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Крім цього, під час перевірки було виявлено автобуси нелегальних перевізників. Зокрема, таких як «Віктор-Транс» та «BUS TOUR», які курсували з міст регіону до сел. Кирилівка Якимівського району. Під час рейду встановлено факти порушення транспортного законодавства. Зокрема, відсутність дозвільних документів на перевезення пасажирів за цими напрямками.

Робота по боротьбі з нелегальними перевезеннями автотранспортом триває.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також