Новини

Працівники прокуратури приймають вітання з Днем незалежності України

23 серпня 2019 - 12:43

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян взяла участь в урочистих зборах, що відбулися у прокуратурі Запорізької області з нагоди 28-ї річниці  незалежності України.

– На цьому тижні Україна відзначає важливі державні свята – День Державного прапора та День Незалежності. Те, що ми можемо під мирним небом відзначати вже 28 річницю вільної та суверенної держави, – результат боротьби та тяжкої роботи мільйонів українців різних часів.  Не виняток і працівники прокуратури. Ви стоїте на сторожі законності, прав та свобод наших громадян. Саме завдяки вашому професіоналізму, переконана, ми зможемо досягти демократичного громадянського суспільства та верховенства права. Нас чекає непростий шлях. Але, якщо ми будемо йти цією дорогою разом, нас чекає сильна держава та нові перемоги. Щиро бажаю вам наснаги в такій нелегкій роботі, успіхів та благополуччя. Зі святом, – привітала працівників прокуратури Елла Слепян.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності, захист конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня незалежності України медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено заступника керівника Запорізької місцевої прокуратури № 1 Віктора Харченка.

Подяками голови Запорізької обласної державної адміністрації відзначено: начальника відділу інформаційних технологій прокуратури області Юрія Гаврилова, заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення прокуратури області Максима Кофанова, заступника начальника відділу організації представництва інтересів держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області Максима Більця, заступника начальника відділу організації представництва інтересів держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області Катерину Дядюшеву, прокурора відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області Ганну Купенко.

Працівників прокуратури також привітав перший заступник голови облради Єгор Семенков, єпископ Запорізький і Мелітопольський Православної церкви України Фотій та прокурор області Валерій Романов.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%

Запорізькі школярі змагалися за участь у фінальному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад