Новини

Запорізькі діти взяли участь у наймасштабнішому благодійному фестивалі «Мама+Я»

11 вересня 2019 - 16:10

Уже понад 13 років на теренах України успішно функціонує благодійний фонд «МАМА плюс Я», який допомагає дітям-сиротам, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу.

З 2006 року за ініціативою фонду проводиться широкомасштабний фестиваль «Мама+Я», метою якого є соціалізація, профорієнтація та всебічний розвиток дітей-сиріт, надання їм адресної допомоги. Протягом 13 років фестивалі проводилися в Дніпрі, Запоріжжі, Кропивницькому та Києві, якими було охоплено близько 50 000 дітей.  

Черговий масштабний благодійний фестиваль «Мама+Я» відбувся в м. Дніпро для понад 4 тисяч дітей-сиріт з Дніпропетровської та Запорізької областей. До його проведення  було залучено понад 200 меценатів.

За сприяння територіальних служб у справах дітей  фестиваль відвідали діти із Запорізької області, які опинилися в складних життєвих обставинах та внаслідок цього перебувають у п’яти  обласних центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, діти-сироти з двох інтернатних закладів  системи освіти і науки, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Неймовірна атмосфера панувала весь день, адже фестиваль проходив у незвичному форматі – казковому. Алеї майстер-класів та інтерактивних локацій, як у Диснейленді, веселі аніматори з улюблених мультфільмів, цікаві фотозони дарували дітям яскраві враження.

Головні локації - зіркові концерти від дітей, чемпіонат з футболу, виставка творчих робіт та веселі старти, під час яких зіркове журі визначало та нагороджувало переможців цінними подарунками. Дітей оцінювали дует Rico Macho, Олександр Павлік, Юліана Купцова, стронгмени Сергій Конюшок та Олександр Лашин, футболісти Сергій Назаренко та Сергій Кравченко.

Окрім яскравих вражень, позитивних емоцій та заохочувальних призів запорізькі діти привезли додому й цінні подарунки – ноутбуки, оргтехніку та планшети.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також