"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада роз’яснює василівцям переваги добровільного об’єднання громад

12 вересня 2019 - 15:41

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко провела робочу нараду щодо добровільного об’єднання територіальних громад Василівського району.

У нараді взяли участь представники Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, депутати Запорізької обласної ради, керівники органів місцевого самоврядування Василівського району.

Учасники заходу  обговорили процедурні питання та перспективи об’єднання територіальних громад району, кожен мав можливість висловити свою думку та пропозиції.

Зінаїда Бойко роз’яснила представникам місцевих рад переваги добровільного об'єднання та висловила сподівання, що найближчим часом ситуація у Василівському районі зміниться, зокрема, будуть створені потужні спроможні об’єднані територіальні громади.

– Об’єднання громад, перш за все, відбувається для покращення життя населення цих же громад. Громади, що об’єдналися, ефективно користуються наданими їм повноваженнями, розвивають свої території. Маємо розуміння, що етап добровільного об’єднання наближається до завершення. Тому часу для роздумів щодо форматів об’єднання не залишилося. Треба діяти та об’єднуватись, – підкреслила Зінаїда Бойко.

За інформацією Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, перспективним планом формування територій громад Запорізької області у Василівському районі передбачено створення п’яти об’єднаних територіальних громад. А саме: Василівської міської, Дніпрорудненської міської, Підгірненської сільської, Степногірської селищної та Малобілозерської сільської територіальних громад. Водночас у районі об'єднання громад відбувається доволі повільно. Наразі створено лише одну Підгірненську сільську об’єднану територіальну громаду, до складу якої увійшли Підгірненська та Широківська сільські ради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»