"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

До Дня поля запорізьким аграріям презентували цьогорічні досягнення

13 вересня 2019 - 14:00

У Запорізькому районі для сільгоспвиробників відбувся День поля, присвячений запровадженню новітніх технологій вирощування соняшника і кукурудзи.

У заході взяли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький, представники насіннєвих компаній вітчизняної та зарубіжної селекції соняшника і кукурудзи, компанії з продажу сільськогосподарських машин та приладь, компанії з продажу хімічної продукції для сільгоспвиробників, керівники господарств та фахівці.

Олександр Ясинецький ознайомив присутніх з ходом збиральної кампанії.

– Завдяки невтомній праці аграріїв, поєднуючи сучасні технології, новітні сорти, гібриди, плідну та взаємовигідну співпрацю з провідними компаніями в області зібрано рекордний за роки незалежності України врожай зернових та зернобобових культур, – повідомив посадовець.

За даними органів статистики, валовий збір склав 3 мільйони 137 тис. тонн зерна нового врожаю. За обсягом валового збору зернових та зернобобових культур Запорізька область на цей час посідає І місце в Україні (ІІ місце – Одеська область, 3086 тис. тонн, ІІІ місце – Харківська область, 2872 тис. тонн).

У розрізі валового збору окремих культур область посідає І місце за обсягами намолоченого врожаю озимої пшениці – 2275 тис. тонн та гороху – 147,8 тис. тонн. Наразі триває збирання кукурудзи та соняшника.

У рамках Дня поля учасники обговорили досягнення, вплив на розвиток рослин соняшника та кукурудзи погодних умов, питання сортової політики, перспективи впровадження нових сортів та гібридів у сільськогосподарське виробництво, шляхи підвищення продуктивності сільськогосподарських культур.

Такі заходи  традиційно дозволяють популяризувати та наочно знайомити  агровиробників з останніми селекційними досягненнями, новітніми технологіями та особливостями проведення поточної збиральної кампанії.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»