Новини

НКРЕКП схвалила перелік ремонту об’єктів «Запоріжжяобленерго»

13 вересня 2019 - 15:31

Засідання у формі відкритого слухання провела Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Онлайн участь у заході взяв заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

Одним з питань порядку денного було прийняття постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «Запоріжжяобленерго» на 2019 рік.

Інвестиційна програма ПАТ «Запоріжжяобленерго» загальним обсягом 134 536 млн. грн. (без ПДВ на 2019 рік була схвалена згідно з постановою НКРЕКП від 19 березня 2019 року №365) за станом на 13 вересня 2019 року виконана  на 41%.

Кошти інвестпрограми використовуються на розвиток, а також ремонт та реконструкцію об’єктів та мережі, які обслуговує «Запоріжжяобленерго». Фінансування вже закладено у тариф. При цьому перелік об’єктів визначається постановою НКРЕКП. Проте за дев’ять місяців поточного року перелік заходів та об’єктів, які потребують першочергового фінансування, змінився. Тож у рамках чинного кошторису до інвестиційної програми необхідно було внести відповідні зміни. Насамперед вони стосуються реконструкції обладнання в м. Запоріжжя.

Андрій Антонов зазначив, що надважливим питанням, як для ПАТ «Запоріжжяобленерго» так і обласної влади, є забезпечення надійного електропостачання споживачам Запорізької області. Тож він звернувся з проханням до членів комісії підтримати внесення до інвестпрограми заходів, які потребують першочергового вирішення, і прийняти відповідну постанову НКРЕКП. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Туринок в Бердянському районі представив нову очільницю райдержадміністрації

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%