"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У проєкті Стратегії регіонального розвитку області буде враховано результати громадського обговорення

16 вересня 2019 - 16:26

Сьогодні у рамках спільного засідання Керівного комітету та робочої групи з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року було презентовано результати громадського обговорення проєкту структури стратегічних цілей, місії та бачення розвитку регіону.

Спільне засідання відбулося під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян та за участю докторки економічних наук, заступниці директора Інституту регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України Ірини Стронянської, групи радників з упровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою», представників Проєкту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), структури ООН Жінки, громадських організацій та наукових установ.

– Сьогодні у нас чергове засідання Керівного комітету робочої групи з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області. Ми продовжуємо роботу над таким важливим для нашого регіону документом. Хочу нагадати, що на минулому засіданні ми розглядали цілі, завдання, місію і було вирішено доопрацювати документ, а також  провести широке громадське обговорення. Останні два місяці це громадське обговорення тривало і зараз Ірина Стронянська представить його результати, – зазначила Елла Слепян.

Заступниця директора Інституту регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України Ірина Стронянська презентувала вибірку з проведеного дослідження.

- Проаналізувавши всі відповіді, ми можемо виокремити чотири головні проблеми, які турбують усіх без винятку  жителів. Це: низька якість та доступність медичних послуг, наявність питної води, екологічний стан довкілля та транспортна доступність.

Міжнародна програмна менеджерка Структури ООН Жінки Домініка Стояновська розповіла про впровадження гендерної складової в Стратегію регіонального розвитку. Зокрема, про міжнародні зобов’язання України щодо реалізації гендерної політики в країні.

За результатами активного обговорення члени Керівного комітету та робочої групи проголосували  за організацію роботи щодо мобілізації проєктних ідей до проєкту Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії-2027.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19