"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У проєкті бюджету на наступний рік збільшено видатки на розвиток національного заповідника «Хортиця»

1 жовтня 2019 - 11:34

Спільне засідання Комітету інформаційної та гуманітарної політики Верховної Ради України та представників Кабінету міністрів України відбулося 30 вересня. Серед питань, які виносилися на розгляд, народні депутати та урядовці обговорили можливість збільшення видатків на розвиток національного заповідника «Хортиця».

За підсумками засідання  прийнято рішення про внесення змін до проєкту Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», що передбачають збільшення видатків на фінансову підтримку розвитку національного заповідника «Хортиця» в розмірі 30 млн грн.

Про це повідомив народний депутат України Олександр Кабанов у відповіді на лист голови Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка.

− Командна робота в дії. Звернувся до запорізьких нардепів за підтримкою у фінансуванні розвитку національного заповідника «Хортиця». Результат − плюс 30 млн грн на розвиток Хортиці у проєкті бюджету на наступний рік. Таке рішення вчора прийняли на спільному засіданні Комітету інформаційної та гуманітарної політики ВРУ з представниками Кабміну. Переконаний, що також у бюджеті з’явиться й окремий рядок щодо фінансування будівництва мостів через Дніпро в Запоріжжі, − зазначив, коментуючи подію, очільник області Віталій Туринок.

Нагадаємо, що минулого тижня голова облдержадміністрації Віталій Туринок провів зустріч з народними депутатами від Запорізької області. Розвиток національного заповідника «Хортиця» був обраний  як один із пріоритетів у спільній роботі народних обранців та облдержадміністрації.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Всеукраїнський Форум Україна 30

В Україні продовжується реформування сфери професійно-технічної освіти

Презентовано четвертий випуск Consultant's Digest

Надавачі соціальних послуг у громадах області проходять додаткові навчання

Поліцейські офіцери запорізьких громад отримали нові службові автомобілі

Україна отримала офіційне іншомовне Інтернет-представництво

У Запорізькій області триває вакцинація від COVID-19

Децентралізація – незмінний пріоритет влади

Президент: Ми налаштовані успішно втілити дієву судову реформу, щоб в Україні працювали лише чесні, незалежні та справедливі суди

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 325 134 підтверджені випадки COVID-19

Президент візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя» 1 березня