"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У рамках програми «Діалоги про Україну» в Запоріжжі обговорять питання мирного врегулювання на Донбасі

9 жовтня 2019 - 14:40

Програма «Діалоги про Україну» − це ініціатива команди Президента Володимира Зеленського, спрямована на проведення широкої дискусії в регіонах з актуальних питань порядку денного країни. Запланована низка зустрічей в областях, у яких будуть брати участь представники центральної влади, місцевого самоврядування, експерти, громадськість.

Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати України розповідатимуть про кроки влади, спрямовані на розв’язання ключових проблем розвитку держави.

Завдання програми «Діалоги про Україну» − не лише інформувати суспільство про рішення влади, але й отримувати зворотній зв’язок. Адже врахування думки громадськості, налагодження широкого діалогу – це можливість у прийнятті надважливих рішень спиратися на думку людей, напрацьовувати спільну позицію і спільні рішення з важливих для України питань.

Програма «Діалоги про Україну» стартувала на Прикарпатті. Перше  обговорення питання мирного врегулювання на Донбасі в рамках цієї програми відбулося в Івано-Франківську.

Вже цієї п’ятниці «Діалоги про Україну» зустрічає Запоріжжя. Перше обговорення в рамках цієї програми буде присвячено питанню мирного врегулювання на Донбасі. Захід відбудеться 11 жовтня о 10:00 у Запорізькому обласному центрі молоді.

Представники уряду поінформують, які кроки для припинення війни будуть здійснені найближчим часом, за які «червоні лінії» влада не заступатиме та як працюватиме «формула Штайнмаєра». Учасники зустрічі матимуть можливість висловити свої думки та пропозиції щодо врегулювання конфлікту на Донеччині та Луганщині й поставити запитання.

До діалогу на актуальну тему запрошено широке коло громадськості: лідерів громадської думки, військових та ветеранів АТО, представників громадських організацій, наукової спільноти, політичних партій, місцевого самоврядування, обласної влади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Учасники АТО отримали у власність понад три тисячі земельних ділянок

Розпочались роботи щодо створення у Бердянську військової морської бази

Вступники з Криму та Донбасу можуть вступати до українських закладів без складання ЗНО

У Запорізькій області побудують найбільшу в Європі вітроелектростанцію

Віталій Боговін взяв участь у засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

До уваги журналістів!

Українці, які повернулися з-за кордону і не хочуть проводити 14 днів на самоізоляції, можуть припинити її, здавши ПЛР-тест

В Україні 51 224 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

З 1 липня за пробне ЗНО вже повернули більше 21 мільйона гривень

У Чернігівці тривають роботи з ремонту каналізаційної мережі

У Чернігівському районі тривають роботи на дорозі, визначеній програмою «Велике будівництво»