"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі об’єднані громади наростили темпи освоєння коштів субвенції

10 жовтня 2019 - 14:10

Відбулося засідання комісії з підготовки висновків щодо проєктних заявок на проєкти, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетами на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. У засіданні взяли участь керівниця апарату облдержадміністрації, голова комісії Зінаїда Бойко, начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, заступник голови комісії Олександр Билим, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, члени комісії.

У 2019 році 44 об'єднані територіальні громади області отримали субвенцію з державного бюджету на розвиток інфраструктури на загальну суму 132 млн 793 тис. 500 грн.

За станом на 01 жовтня 145 проєктів погоджено Мінрегіоном та реалізуються громадами за рахунок державної субвенції. З них 13  проєктів уже завершено та  11 знаходяться на завершальних стадіях.

- За результатами щотижневого моніторингу стану використання коштів державної субвенції на 01 жовтня громадами отримано 88 млн 530 тис. грн., що становить 66,67% від загальної суми. З них освоєно 37 млн 287 тис. 812 грн, що становить 28,08% від загальної суми субвенції. Це доволі гарні темпи освоєння субвенції. Минулого року за аналогічний період відсоток освоєння був менший та становив 22,8%. Результати моніторингу динамічні, постійно змінюються. Так, щотижня відсоток освоєння коштів субвенції збільшується в середньому на 2%, - повідомила Зінаїда Бойко.

Відповідно до порядку та умов надання субвенції облдержадміністрація надає висновки щодо  відповідності проєктних заявок плану (програмі) соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади протягом п’яти  робочих днів від дня отримання документів.

На минулому засіданні комісії, яке відбулося 26 червня, у зв'язку з обмеженими термінами Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації було доручено проводити роботу щодо підготовки та надання висновків без проведення засідання комісії та інформувати членів комісії про надані висновки та стан освоєння коштів субвенції до 01 жовтня та 28 грудня.

За період з 27 червня по 30 вересня Управлінням підготовлено та надано 7 територіальним громадам 15 висновків щодо відповідності проєктних заявок планам (програмам) соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад. Детально по кожному випадку надання висновку присутніх поінформувала заступник начальника Управління – начальник відділу адміністративно-територіального строю Олеся Пасько.

Члени комісії одноголосно підтримали всі проєктні пропозиції об’єднаних територіальних громад.

Керівниця апарату облдержадміністрації, голова комісії Зінаїда Бойко доручила Управлінню містобудування та архітектури облдержадміністрації продовжити роботу щодо підготовки та надання висновків, моніторингу освоєння коштів субвенції та поінформувати членів комісії про проведену роботу у грудні поточного року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано 26999 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 26999 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 26 514 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 26 514 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Визначено одержувача бюджетних коштів для здійснення заходів Програми підтримки розвитку культур національних меншин

Мінцифра презентувала освітній серіал про персональні дані

Запорізький школяр потрапив в число фіналістів І етапу Всеукраїнського національного відбору Міжнародної молодіжної наукової олімпіади

З початку року до держбюджету надійшло близько 8 млн грн від оренди держмайна