"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі відбудеться масштабний міжнародний «InCo Forum-2019»

10 жовтня 2019 - 15:28

У виставковому центрі «Козак-Палац» 17 жовтня відбудеться IV Міжнародний форум інновацій та кооперації «InCo Forum-2019». З цієї нагоди в пресцентрі облдержадміністрації відбувся брифінг організаторів – начальника Управління зовнішніх зносин та ЗЕД облдержадміністрації Артура Бойка та віцепрезидента Запорізької торгово-промислової палати Дмитра Антонюка.

– Ми вже не вперше проводимо такий захід, який спрямований на популяризацію нашого регіону, України для залучення іноземних та внутрішніх інвестицій. Минулорічний форум був присвячений питанням інвестування, а основною темою цьогорічного форуму обрано саме інновації. Адже це ключовий фактор конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління. Як свідчить статистика, більше інвестицій в область надходить саме до інноваційних та високотехнологічних галузей, – повідомив Артур Бойко.

У рамках «InCo Forum-2019» заплановано проведення трьох тематичних дискусій:

  • інновації в промисловості: від ідеї до впровадження, а також  «промисловий безвіз» для українського експорту до ЄС;
  •  смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями;
  • майбутнє держави – за розвитком IT-технологій.

– На форум запрошуються представники ділової, наукової, політичної, адміністративної спільноти. Від опанування інноваційними механізмами розвитку залежить доля всієї України, її перспективи в сучасному світі. Під час пленарної частини буде запропоновано спільну дискусію щодо стратегічного бачення розвитку області, презентовано великі інфраструктурні проєкти і успішні історії від бізнесу, територіальних громад про їх власний шлях до інноваційного розвитку, – зазначив Дмитро Антонюк.

Напередодні, 16 жовтня, відбудеться тематична секція «Інновації для ОСББ». Тут будуть обговорювати нові фінансові можливості модернізації багатоквартирного будинку, енергоефективні заходи, пільгове кредитування.

«InCo Forum-2019» супроводжуватиме триденна спеціалізована виставка інновацій від промислових, консалтингових, ІТ-компаній України. Експозиція триватиме з 16 по 18 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац».

За словами Дмитра Антонюка, цього року очікується, що форум відвідають близько п’яти тисяч відвідувачів, з них понад 800 учасників. Експозиція буде розташована на чотирьох тисячах квадратних метрів та вміщатиме понад 70 експонентів.

Артур Бойко підкреслив, що цього року більше акцентовано увагу на практику та досвід. Традиції церемоніальностей та урочистостей відходять у минуле. Втім, під час форуму, як і раніше, буде презентація інвесторів, що розпочинають роботу у регіоні.

Нагадаємо, минулого року «InCo Forum» зібрав понад 800 учасників ділової частини форуму, серед яких були представники Австралії, Австрії, Голландії, Німеччини, США, Узбекистану. У заході взяли участь понад 40 авторитетних українських та закордонних експертів з питань розвитку бізнесу та територій, альтернативної енергетики, соціального підприємництва. Працювала тематична експозиція об’єднаних територіальних громад області та спеціально створена інтерактивна система голосування за найкращий проєкт від ОТГ.

Головні завдання форуму: створити ефективний майданчик для висвітлення шляхів інноваційного розвитку України, її регіонів та підприємств; надати можливість бізнесу ознайомитися з програмами підтримки та фінансування інновацій, наявними інвестиційними та венчурними фондами; представити потенціал Запорізької області інвесторам; презентувати сучасні та перспективні  інноваційні проєкти області.

Програма форуму тут.

Реєстрація для участі за посиланням.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні зафіксовано 26999 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 26999 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 26 514 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 26 514 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Визначено одержувача бюджетних коштів для здійснення заходів Програми підтримки розвитку культур національних меншин

Мінцифра презентувала освітній серіал про персональні дані

Запорізький школяр потрапив в число фіналістів І етапу Всеукраїнського національного відбору Міжнародної молодіжної наукової олімпіади

З початку року до держбюджету надійшло близько 8 млн грн від оренди держмайна