Новини

Запорізькі новобранці поповнюють ряди Збройних сил України

10 жовтня 2019 - 16:25

Сьогодні зі збірного пункту Запорізького обласного військового комісаріату на строкову військову службу відправлено 60 призовників, які служитимуть у лавах Збройних сил України - Військово-морських силах та Державній службі спеціального транспорту.

Під час урочистої церемонії відправки призовників привітали начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов, керуючий справами обласної ради Володимир Подорожко, військовий комісар Запорізького обласного комісаріату Владислав Хобот та ветеран Другої світової війни, учасник партизанського руху Віктор Варвашеня.

Кожен із призовників є військовозобов’язаним віком від 20 до 27 років, попередньо пройшов медичну комісію та визнаний придатним до військової служби. Юнаків спочатку відправлять у навчальні центри, і лише по закінченню терміну навчання розподілять по частинах. При цьому загальний термін служби залишається незмінним: 18 місяців – для  більшості призовників, і рік – для тих, хто отримав у виші ступінь магістра.

Загалом до лав ЗСУ буде  відправлено 650 призовників із Запорізької області. Новобранці  не будуть направлятися до зони проведення Операції об’єднаних сил.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також