Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Маршрутна мережа Запорізького регіону буде вдосконалена

16 жовтня 2019 - 13:20

Під керівництвом директорки Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марини Барановської відбулась нарада з питань, пов’язаних з процедурою вивчення попиту населення на пасажирські перевезення в Запорізькій області.

За словами Марини Барановської, метою пасажирообстеження є забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері автотранспорту, вдосконалення маршрутної мережі області, структури рухомого складу, задоволення потреб населення в пасажирських перевезеннях громадським транспортом, підвищення рентабельності пасажирських перевезень автотранспортом загального користування. До цієї роботи будуть залучені  фахівці Запорізького національного університету «Запорізька політехніка», об’єднаних громад та  райдержадміністрацій.

На міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області, планується провести пасажирообстеження у період 25 – 31 жовтня цього року.

− Необхідність проведення пасажирообстеження обумовлена не лише вимогами законодавства, а й потребою охоплення транспортною мережею всіх населених пунктів області, визначення реального пасажиропотоку з урахуванням сезонності попиту населення на перевезення, а також необхідної кількості і класів автобусів за окремими маршрутами, що надалі забезпечить 100%-ве задоволення потреб усіх жителів Запорізької області в послугах з пасажироперевезень. Це необхідно для вдосконалення маршрутів, а також є можливість виявити недоліки існуючих маршрутів, − зазначила Марина Барановська.

Як відзначив декан транспортного факультету Національного університету «Запорізька політехніка» Олексій Кузькін, вивчення попиту населення на пасажирські перевезення буде проходити шляхом анкетування, також буде зроблено аналіз звернень громадян та представників транспортних підприємств, а також буде проводитись обстеження пасажиропотоку на приміських шляхах.

Під час наради складено план дій щодо вивчення попиту населення на транспортні перевезення, за результатами якого буде вдосконалено маршрутну мережу регіону.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Вони втратили спокій, але не втратили людяності: в Запоріжжі відзначили благодійників та волонтерів

Форум «Безпечна громада»: МВС розширює безпекові ініціативи для громад

Зі смаком черешні: в Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!»

Захистити запорізьке небо: на території області починають працювати дрони-перехоплювачі ворожих безпілотників

Коли мрії гартуються тривогами: в Запоріжжі відзначили найкращих випускників

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 430 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон