Новини

Запоріжжя готується до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

18 жовтня 2019 - 10:34

Міжнародний рух WorldSkills International – найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів профтехзакладів та закладів вищої освіти, молодих робітників у віці від 18 до 22 років. Конкурс проводиться в Європі та світі кожні два роки.

Перший етап конкурсу «WorldSkills Ukraine» у Запорізькій області відбудеться 24-26 жовтня  на базі виставкового центру «Козак-Палац».

З цього приводу у облдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету всеукраїнського конкурсу, яке провела директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Офіційними організаторами конкурсу виступають Міністерство освіти і науки України спільно з Федерацією роботодавців України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

– Цей конкурс є важливим інструментом зростання престижності робітничих професій, популяризації професійної (професійно-технічної) освіти  та розвитку державно-приватного партнерства в системі освіти. Цього року у конкурсі з'явилося більше напрямів – їх тепер 17. Так, уперше будуть оцінюватись такі напрями: кладка цегли, токарні роботи, роботи на верстатах ЧПУ, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки, водні технології, експлуатація дорожньо-будівельної техніки, обслуговування важкої техніки, – зазначила Тетяна Озерова.

Посадовець повідомила, що очікується понад 100 учасників.

У ході засідання оргкомітетом затверджено дев’ять компетенцій: зварювальні роботи; кондитерське мистецтво; кулінарне мистецтво; токарні роботи; електромонтажні роботи; слюсарні роботи; кладка цегли; підйом та транспортування вантажів; експлуатація та обслуговування залізничного транспорту.

Також учасники зібрання обговорили питання часового планування заходу, транспортну логістику та особливості прийому та розташування конкурсантів.

Докладніше про конкурс можна прочитати за посиланням.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Про КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради

До уваги громадян України, які планують здійснити поїздку до Китаю або вже перебувають на території цієї країни

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів