Новини

Запорізькі паралімпійці підтримують дітей з особливими потребами

18 жовтня 2019 - 13:45

До дітей, які перебувають у Запорізькому обласному центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, завітали паралімпійці. Це Марина Вербова – майстер спорту Міжнародного класу з плавання, призер Паралімпійських ігор 2016 р. та Олексій Кабишев – багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів України та Європи.

Діти і фахівці Центру були у захопленні від розповідей спортсменів, їх мужності та наполегливості у досягненні мети. Особливе враження на присутніх справила Марина, яка пересувається в інвалідному візку. Не зважаючи на це, в Лондоні на чемпіонаті світу з плавання вона здобула три медалі – золоту та дві срібні.

Під час зустрічі діти тримали в руках нагороди спортсменів, зароблені кропіткою  працею, розпитували та розповідали про себе, дивилися відеоролики про нагородження українських паралімпійців, які попри тяжку інвалідність здійснили мрію, наповнили своє життя змістом, барвами і любов’ю.

Вихованці Центру усвідомили, що треба докладати багато зусиль, бути послідовними, наполегливими і терплячими, щоб  досягати вагомих результатів. Приклад паралімпійців надихатиме їх на звершення, вчитиме долати перепони.

Запорізький обласний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю діє з 3 березня 2009 року. В ньому проходять курс соціальної реабілітації діти з особливими потребами з 25 районів та міст Запорізької області. Впродовж року 450-500 дітей віком від 1 до 18 років отримують реабілітаційні послуги згідно з індивідуальними програмами. У Центрі є цілодобове та амбулаторне відділення.

З дітьми працюють висококваліфіковані спеціалісти, застосовуються передові методики, вітчизняний та міжнародний досвід. Для проведення реабілітації в кабінетах є сучасне обладнання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також