Новини

Запорізькі паралімпійці підтримують дітей з особливими потребами

18 жовтня 2019 - 13:45

До дітей, які перебувають у Запорізькому обласному центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, завітали паралімпійці. Це Марина Вербова – майстер спорту Міжнародного класу з плавання, призер Паралімпійських ігор 2016 р. та Олексій Кабишев – багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів України та Європи.

Діти і фахівці Центру були у захопленні від розповідей спортсменів, їх мужності та наполегливості у досягненні мети. Особливе враження на присутніх справила Марина, яка пересувається в інвалідному візку. Не зважаючи на це, в Лондоні на чемпіонаті світу з плавання вона здобула три медалі – золоту та дві срібні.

Під час зустрічі діти тримали в руках нагороди спортсменів, зароблені кропіткою  працею, розпитували та розповідали про себе, дивилися відеоролики про нагородження українських паралімпійців, які попри тяжку інвалідність здійснили мрію, наповнили своє життя змістом, барвами і любов’ю.

Вихованці Центру усвідомили, що треба докладати багато зусиль, бути послідовними, наполегливими і терплячими, щоб  досягати вагомих результатів. Приклад паралімпійців надихатиме їх на звершення, вчитиме долати перепони.

Запорізький обласний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю діє з 3 березня 2009 року. В ньому проходять курс соціальної реабілітації діти з особливими потребами з 25 районів та міст Запорізької області. Впродовж року 450-500 дітей віком від 1 до 18 років отримують реабілітаційні послуги згідно з індивідуальними програмами. У Центрі є цілодобове та амбулаторне відділення.

З дітьми працюють висококваліфіковані спеціалісти, застосовуються передові методики, вітчизняний та міжнародний досвід. Для проведення реабілітації в кабінетах є сучасне обладнання.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Про КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради

До уваги громадян України, які планують здійснити поїздку до Китаю або вже перебувають на території цієї країни

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів