Новини

Запорізьких спеціалістів ознайомили з нововведеннями у сфері публічних закупівель у системі ProZorro

18 жовтня 2019 - 14:30

Сьогодні упродовж дня запорізькі представники бізнесу та представники замовників публічних закупівель навчались на безкоштовному навчальному семінарі. Вони знайомились з законодавчими змінами та нововведеннями у сфері публічних закупівель у системі ProZorro.

Безкоштовне навчання фахівців провела громадська організація «Платформа Громадський Контроль» (м. Дніпро) за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації.

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, про останні зміни в Законі України «Про публічні закупівлі» розповідали заступник директора Департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Наталя Шимко та заступник директора державного підприємства «ProZorro» Андрій Кузьменко. Спікери на прикладах компаній Запоріжжя розбирали, які існують варіанти дій при різних порушеннях в публічних закупівлях та формували найбільш оптимальні стратегії реагування.

Також учасники семінару обговорили законодавчі нововведення в сфері закупівель ProZorro 2.0; які можливості виправлення помилок в тендерних пропозиціях протягом доби; як електронні каталоги ProZorro-market спрощують отримання нових контрактів. Особливу увагу спікери приділили порадам та прикладам оскарження в Антимонопольному комітеті України. Мова йшла й про типові помилки у сфері закупівель, та як їх не допустити. Під час практичної частини учасники розбирали кейси від запорізьких бізнесменів.

У семінарі взяли участь понад 100 представників бізнесу та понад 160 представників від замовників публічних закупівель.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також