Новини

Молодь об’єднаних громад навчають розробляти місцеві цільові молодіжні програми

18 жовтня 2019 - 15:07

Сьогодні, 18 жовтня, на базі Біленьківської об’єднаної територіальної громади відбулися зустрічі представників громадської організації «Yes» із школярами та трудовою молоддю. Заходи відбулися в рамках проєкту «Адвокація процесу розробки та затвердження місцевих цільових молодіжних програм в 5 ОТГ Запорізької області». Він фінансується з Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2017 - 2020 роки.

Мета проєкту – підвищення якості молодіжної роботи та розбудова системної молодіжної політики в ОТГ Запорізької області. На зустрічах представник від громадської організації Єлизавета Бончужна розповіла про можливості залучення молоді до активного громадського життя, системи молодіжної політики в громаді, актуальні потреби, проблеми, пріоритети молоді ОТГ Запорізької області.

Учасники проєкту разом напрацювали рекомендації та пропозиції до місцевої молодіжної програми.

Для цього їх поділили на чотири групи. Саме в ході дискусії та жвавого обговорення формувались рекомендації та пропозиції щодо покращення напрямів розвитку молодіжної політики в громаді.

У рамках проєкту вже  відбулася зустріч із молоддю на базі Михайлівської ОТГ Вільнянського району, а також плануються виїзди ще до трьох громад: Веселівської, Великобілозерської та Бердянської.

Кінцевим результатом проєкту стане розроблення п’яти проєктів молодіжних програм для обраних громад Запорізької області з врахуванням специфіки, інтересів та потреб молоді конкретного населеного пункту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також