Новини

Запоріжців будуть системно навчати роботі в оновленій системі ProZorro

18 жовтня 2019 - 15:39

Перша заступниця голови облдержадміністрації Елла Слепян провела робочу зустріч з заступником директора державного підприємства «ProZorro» Андрієм Кузьменко та представником громадської організації «Громадський котроль» Денисом Селіним. Учасники зустрічі обговорили законодавчі зміни та нововведення у сфері публічних закупівель у системі ProZorro.

Як відзначив Андрій Кузьменко, через пів року набирає чинності новий закон про державні закупівлі. Тому є час для того, щоб навчитися робити закупки через систему ProZorro без помилок. На сьогодні у Києві та Київській області вже працює ProZorro-market – державний інтернет магазин. Поступово до ProZorro-market будуть підключатися всі інші регіони, зокрема і Запорізька область.

Фахівці державного підприємства «ProZorro» готові надавати методичні рекомендації, розробити інструкції та проводити системне навчання для запорізьких посадовців, представників бізнесу та замовників публічних закупівель.

Елла Слепян подякувала представникам «ProZorro» за співпрацю та можливість усім зацікавленим особам проходити необхідне навчання. Адже завдання, що сьогодні стоїть перед обласною владою – забезпечення економії бюджетних коштів та їх ефективне використання, а система «ProZorro» є надійним інструментом у його виконанні.

Також учасники зустрічі обговорили робочі питання функціонування системи «ProZorro» та здійснення публічних закупівель, зокрема, взаємовідносини ціна\якість при виборі товарів, питання доставлення товарів та звітності про закупки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також