Новини

Запоріжців будуть системно навчати роботі в оновленій системі ProZorro

18 жовтня 2019 - 15:39

Перша заступниця голови облдержадміністрації Елла Слепян провела робочу зустріч з заступником директора державного підприємства «ProZorro» Андрієм Кузьменко та представником громадської організації «Громадський котроль» Денисом Селіним. Учасники зустрічі обговорили законодавчі зміни та нововведення у сфері публічних закупівель у системі ProZorro.

Як відзначив Андрій Кузьменко, через пів року набирає чинності новий закон про державні закупівлі. Тому є час для того, щоб навчитися робити закупки через систему ProZorro без помилок. На сьогодні у Києві та Київській області вже працює ProZorro-market – державний інтернет магазин. Поступово до ProZorro-market будуть підключатися всі інші регіони, зокрема і Запорізька область.

Фахівці державного підприємства «ProZorro» готові надавати методичні рекомендації, розробити інструкції та проводити системне навчання для запорізьких посадовців, представників бізнесу та замовників публічних закупівель.

Елла Слепян подякувала представникам «ProZorro» за співпрацю та можливість усім зацікавленим особам проходити необхідне навчання. Адже завдання, що сьогодні стоїть перед обласною владою – забезпечення економії бюджетних коштів та їх ефективне використання, а система «ProZorro» є надійним інструментом у його виконанні.

Також учасники зустрічі обговорили робочі питання функціонування системи «ProZorro» та здійснення публічних закупівель, зокрема, взаємовідносини ціна\якість при виборі товарів, питання доставлення товарів та звітності про закупки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

На фінансування університетів у 2020 році МОН витратить понад 16 млрд грн

У Запоріжжі відбулися заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Президент: Лише демократичний згуртований світ зможе дати відсіч будь-якій агресії та вберегти людство від нових страждань

До уваги журналістів!(ОНОВЛЕНО)

МОЗ: оперативна інформація про коронавірусну інфекцію 2019-nCoV

Школярі продемонстрували свої знання під час обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочалася реєстрація громадських спостерігачів за проведенням ЗНО

У Запорізькій області для понад 320 тисяч домогосподарств було призначено субсидії

У Запоріжжі відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас» присвятили Героям Крут

Обласна комісія розглянула питання перепоховання останків загиблих воїнів

Території розробляють власні проєкти для розвитку інфраструктури

МОЗ: рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV